Mecz 2. kolejki z transmisją

Spotkanie 2. kolejki Redboxsport.pl V ligi gdzie rywalizować będziemy z zespołem Sparty Szamotuły

Klub MKS Concordia Murowana Goślina przy współpracy z partnerem klubu, firmą Promo4Sport oraz TVCOM.pl przeprowadzi kolejną transmisję LIVE z meczu.

Po meczu sparingową z Wartą II Poznań, który był pierwszym spotkaniem transmitowanym na żywo za pośrednictwem platformy TVCOM.pl i pozytywnymi opiniami klub zdecydował się pokazać swoim kibicom kolejne spotkanie.

Transmisja z meczu 2. kolejki Redboxsport.pl V ligi jest kierowana dla wszystkich kibiców naszego klubu, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się na stadionie w Murowanej Goślinie.

Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 13:45, a mecz rozpocznie się o godzinie 14:00