Przedstawienie rywala: Lechita Kłecko

W 27. kolejce RedXox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina udadzą się do kłecka gdzie zmierzą się z zespołem Lechity Kłecko.

Piłkarze Lechity Kłecko mają za sobą 23. mecze w obecnych rozgrywkach V ligi. Podopieczni trenera Kubalewskiego zajmują przedostatnie miejsce w rozgrywkach, a nad ostatnim zespołem mają cztery punkty przewagi.

Zawodnicy z Kłecka jak do tej pory zanotowali tylko 5 zwycięstw, trzy razy mecz z ich udziałem kończył się remisem, a aż czternastokrotnie musieli uznać wyższość rywali.

Lechita Kłecko w meczach u siebie w tym sezonie wygrał raz, a osiem razy to rywale wywozili komplet punktów.

W ostatnim spotkaniu piłkarze Lechity przegrali na własnym boisku 1:5 z zespołem Orkanu Śmiłowo.

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią, a zespołem z Kłecka padł remis 1:1.