Panek sędzią meczu Concordia – GLKS Wysoka

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzeniu meczów 29. kolejki RedBox Piątej Ligi. Arbitrem spotkania MKS Concordii Murowana Goślina z GLKS Wysoka będzie Patryk Panek.

Obsada sędziowska meczu Concordia – GLKS Wysoka
Sędzia główmy: Patryk Panek (Budzyń)
Asystenci: Mariusz Kobus, Jarosław Michalski

Obsada sędziowska 29. kolejki RedBox Piątej Ligi:

22 maja (sobota):

Czarni Czerniejewo – Błękitni Wronki, godz. 16:00, sędzia: Mariusz Sipura (Poznań)
Płomień Połajewo – Noteć Czarnków, godz. 17:00, sędzia: Krzysztof Banusiak (Komorniki)
Leśnik Margonin – Wełna Skoki, godz. 16:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Lechita Kłecko – 1922 Lechia Kostrzyn, godz. 17:00, sędzia: Wojciech Bukowy (Piła)
Zamek Gołańcz – Sparta Złotów, godz. 12:00, sędzia: Krzysztof Ślefarski (Chodzież)
Orkan Śmiłowo – Sparta Szamotuły, godz. 15:00, sędzia: Kacper Kosmowski (Podróżna)
Pogoń Łobżenica – Polonia Chodzież, godz. 18:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań)