Concordia Murowana Goślina – TPS Winogrady Poznań 0:1

Zawodniczy Concordii Murowana Goślina w meczu 11. kolejki RedBox V ligi przegrali po bramce samobójczej 0:1 z zespołem TPS Winogrady.

Pierwsza połowa nie należała do najatrakcyjniejszych. Gra toczyła się raczej w środkowej część boiska i żadne z zespołów nie potrafił stworzyć realnego zagrożenia pod bramką rywali.

Okazję na zdobycie bramki w 22. minucie spotkania wypracowali sobie zawodnicy TPS Winogrady, piłka nieszczęśliwie odbiła się od obrońcy Concordii, Wojciecha Jarosza i wylądowała w siatce.

Po wznowieniu mecz obraz gry jednak niewiele się zmienił i do końca pierwszej połowy nie oglądaliśmy już bramek.

Drugą część meczu dobrze rozpoczęli podopieczni trenera Wrzesińskiego. Concordia miała wyraźną przewagę i coraz bardziej naciskała na rywali.

Niestety piłkarze z Murowanej Gośliny nie mogli w tym meczu znaleźć drogi do bramki rywali mimo kilku na prawdę dobrych okazji.

Concordia Murowana Goślina – TPS Winogrady Poznań 0:1 (0:0)