Witamy na naszej stronie internetowej !

Jeszcze wiele pracy przed nami ale już teraz prezentujemy wam oficjalną stronę internetową klubu MKS Concordia Murowana Goślina. Wykonanie i wdrożeniem strony zajął się partner klubu firma Promo4Sport

Po wielu miesiącach pracy, wybierania odpowiednich elementów i układów wreszcie możemy wam zaprezentować oficjalną stronę internetową klubu MKS Concordia Murowana Goślina.
Wspólnie z firmą Promo4Sport przygotowaliśmy dla was przejrzystą, lekką i nowoczesną stronę na której znajdziecie wszystkie interesujące was informacje.

Na stronie znajdziecie zakładki ze składem naszej drużyny, terminarzem oraz ligową tabelą.

Na stronie głównej znajdziecie skróconą tabele ligową oraz informację o najbliższym meczu.

Nie zabraknie również informacji o grupach młodzieżowych

#GoMKS