Zostajemy w V lidze

Zarząd klubu po wnikliwej analizie finansowej podjął decyzję o wycofaniu się z rozgrywek IV ligi i pozostaniu na szczeblu V ligi

Concordia Murowana Goślina ten przedwcześnie zakończony sezon mogła zaliczyć do bardzo udanych. Po rozegraniu pierwszej rundy zajmowaliśmy pierwsze miejsce w ligowej tabeli, a po zakończeniu sezonu zgodnie z przyjętymi uchwałami mogliśmy cieszyć się z awansu do IV ligi.

Zarząd klubu od razu podjął starania aby uzyskać środki finansowe pozwalające na spokojne funkcjonowanie na poziomie IV ligi. Mimo usilnych starań oraz wielu rozmów nie udało się na ten moment zgromadzić odpowiednich środków i zarząd zmuszony był to podjęcia decyzji o wycofaniu się z gry w IV lidze i przystąpieniu do rozgrywek w sezonie 2020/2021 na poziomie V ligi.

Jednocześnie zaznaczamy, że klub nadal prowadzi rozmowy w celu pozyskania dodatkowych środków finansowych, aby w kolejnym sezonie w przypadku wywalczenia awansu do IV ligi mieć odpowiednio zabezpieczony budżet.