Concordia po pierwszym sparingu

Piłkarze Concordii Murowana Goślina w piątek 10 lipca rozegrali pierwszy mecz sparingowy z trzecią drużyną IV ligi, Victorią Września.

Podopieczni trenera Wrzesińskiego do meczu z IV ligowcem przystępowali w okrojonym składzie jednak nie zamierzali się tylko bronić.

Od początku spotkania obie drużyny starały się prowadzić otwartą grę i zagrażać bramce rywali.

Finalnie piłkarze Victorii wygrali spotkanie 5:0 jednak wszyscy zgodnie stwierdzili, że wynik nie oddaje tego co działo się na boisku, a piłkarze Concordii zagrali całkiem dobre spotkanie.

Kolejny mecz kontrolny Concordia rozegra 14 lipca z TPS Winogrady. Mecz pierwotnie miał się odbyć na boisku w Poznaniu jednak finalnie spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Murowanej Goślinie.