Concordia wygrywa w drugim meczu sparingowym

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w drugim meczu sparingowym pokonali 5:2 zespół TPS Winogrady, który na codzień występuje w IV lidze

Zawodnicy trenera Wrzsińskiego we wtorek 14 lipca rozegrali drugi mecz kontrolny. Rywalem piłkarzy z Murowanej Gośliny byli zawodniczy czwartoligowego TPS Winogrady. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Poznaniu jednak finalnie został rozegrany na stadionie w Murowanej Goślinie

Mecz z poziomy trybun w towarzystwie Prezesa Concordii, oglądał Prezes TPS Winogrady, Andrzej Juskowiak; srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie oraz król strzelców tej imprezy, Mistrz Polski w barwach Lecha Poznań, zawodnik między innymi Sportingu CP, Olympiakosu, Borussi Mönchengladbach czy VfL Wolfsburg.

Zawodnicy Concordii od pierwszych minut prowadzili grę i prezentowali się zdecydowanie lepiej na tle rywala grającego klasę wyżej.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u 5:2, a bramki dal klubu z Murowanej Gośliny zdobyli: Damian Kozłowski, Bartosz Szpalik, Jakub Różewicz, Wojtek Jarosz i bramka samobójcza zawodnika TPS Winogrady.

Kolejny mecz kontrolny zawodniczy MKS Concordii Murowana Goślina rozegrają 18 lipca z zespołem Piasta Kobylnica.