Sparing z Wartą z transmisją LIVE

W niedziele 26 lipca o godz. 16:00 na stadionie w Murowanej Goślinie rozegramy ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021, a rywalem będzie zespół Warty II Poznań. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie !

Piłkarze Concordii są już na ostatniej prostej przed startem sezonu 2020/2021.

Podopieczni trenera Wrzesińskiego rozegrali jak dotąd trzy mecz kontrolne, a w najbliższy czwartek czeka ich kolejne spotkanie tym razem z zespołem Juranda Koziegłowy.

W niedzielę 26 lipca zawodnicy Concordii po raz ostatni zaprezentują się przed startem sezonu 2020/2021, a ich rywalem będzie zespół Warty II Poznań, który na codzień występuje w rozgrywkach IV ligi.

Wszystkich sympatyków gościńskiej piłki nożnej już teraz zapraszamy na stadion przy ul. Mściszewskiej aby zobaczyć jak radzą sobie nasi zawodnicy na tle rywala z wyżej ligi.

Dla wszystkich kibiców, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli przybyć na stadion wspólnie z firmą TVcom.pl przygotowaliśmy relacji live z tego spotkania.