Concordia Wygrywa w dwóch ostatnich springach

Zawodnicy MKS Concordia Murowana Goślina wygrali ostatnie dwa mecz kontrolne przed startem ligi.

W czwartek, 23 lipca podopieczni Radosława Wrzesińskiego w Owińskach mierzyli się z zespołem Juranda Koziegłowy. Zgodnie z oczekiwaniami piłkarze Mistrza V ligi od samego początku prowadzili grę z rywalem z niższej ligi.
Dobra gra naszych zawodników pozwoliła na wysokie zwycięstwo, aż 6:0.

Po trzech dnia na zawodników MKS-u czekał dużo trudniejszy rywal. Do Murowanej Gośliny przyjechał czwartoligowy zespół rezerw Warty Poznań.
Zespół Concordii z wielu względów do meczu z zespołem z Drogi Dębińskiej przystępował bez kilku podstawowych zawodników.

Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany i trudno było wskazać zespół przeważający. W 21. minucie dobrą akcję przeprowadzili zawodnicy Warty i wyszli na prowadzenie. Piłkarze Concordii nie pozwolili jednak rywalom cieszyć się zbyt długo z prowadzenia. W 24. minucie po zamieszaniu w pod polem karnym piłkę ręką zagrał zawodnik Warty, a pięknym strzałem z rzutu wolnego wyrównała Concordia. Do końca pierwszej połowy wynik już się nie zmienił.

Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze jednak nie mogli znaleźć drogi do bramki Warty. W 75. minucie bardo łanym strzałem z dystansu popisał się zawodnik poznańskiej Warty i Poznaniacy ponownie wyszli na prowadzenie. Podopieczni Radosława Wrzsińskiego nie zamierzali się poddawać i szukali okazji na odrobienie jednobramkowej straty. Ta sztuka udała się w 83. minucie, a po kolejnych dwóch minutach Concordia już prowadziła. Zawodniczy z Murowanej Gośliny nie oddali już prowadzenia do końca spotkania wygrywają 3:2.

Mecz z Wartą II Poznań był również pierwszym spotkaniem, z którego kibice Concordii mogli śledzić relację wideo live.

Wszystkich, którzy chcieli by zobaczyć mecz zwartą zapraszamy do retransmisji zamieszczonej poniżej.

<iframe width=”720″ height=”405″ src=”//embed.tvcom.cz/d0e25304-a4b4-47de-bfcc-addf12b5b782/” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>