Pierwsza kolejka Redboxsport.pl V liga

W najbliższą sobotę rozgrywki zainauguruje Redboxsport.pl V liga. Piłkarze Concordii nie wyjdą jednak na boisko

W sobotę 31. lipca rozpoczną się zmagania Redboxsport.pl V ligi. Zwodnicy MKS Concodia Murowana Goślina swój pierwszy mecz jednak zagrają dopiero 8 sierpnia.

Podopieczni Radosława Wrzesińskiego swój pierwszy mecz mieli rozegrać pierwszego sierpnia na wyjeździe, a ich rywalem miał być zespół Sparty Złotów. Niestety ze względu na problemy infrastrukturalne zespołu ze Złotowa mecz nie obędzie się w pierwotnym termini. Piłkarze z Murowanej Gośliny mecz 1. kolejki finalnie rozegrają 25 sierpnia o godzinie 18:00 w Murowanej Goślinie.

Ze względu na przełożenie meczu pierwszej kolejki, piłkarze Concordii swój pierwszy mecz ligowy rozegrają 8 sierpnia w Murowanej Goślinie z zespołem Sparty Szamotuły.