Badanie opinii kibiców klubu

Badanie opinii kibiców MKS Concordii Murowana Goślina zostało przygotowany z naszym partnerem Grupą Promo4Sport, której jedną z dziedzin działalności jest badanie rynku w branży sportowej, a także działania reklamowe i sponsoringowe na rzecz klubów i organizacji sportowych.

W naszym badaniu pytamy o bardzo wiele kwestii związanych z kibicowaniem naszemu zespołowi. To m.in. częstotliwość przychodzenia na mecze, opinia do tycząca komunikacji klubu z kibicami czy oprawa meczy domowych.

Grupa Ptomo4Sport po zakończeniu badania, które trwa do końca marca br. dostarczy podsumowanie ankiety do klubu, które w pewnej części opublikujemy na stronie internetowej.

Wyniki badania pozwolą nam m.in. poprawić komunikację z kibicami, a także przygotować ciekawą ofertę oprawy spotkań domowych.

Zapraszamy do udziału i z góry dziękujemy z Twój głos!

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO BADANIA OPINII