Ślefarski sędzią meczu z Spartą Szamotuły

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzeniu meczów 19. kolejki RedBox Piątej Ligi. Arbitrem spotkania MKS Concordii Murowana Goślina z Spartą Szamotuły będzie Krzysztof Ślefarski.

Obsada sędziowska meczu Concordia – Sparta
Sędzia główny: Krzysztof Ślefarski (Chodzież)
Asystenci: Marek Przybysz, Wojciech Półgęsek

Obsada sędziowska 19. kolejki RedBox Piątej Ligi:

13 marca (sobota):

Zamek Gołańcz – Błękitni Wronki, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Karpiński (Trzcianka)
Leśnik Margonin – Orkan Śmiłowo, godz. 14:00, sędzia: Tomasz Stelmaszewski (Poznań)
Pogoń Łobżenica – Płomień Połajewo, godz. 14:00, sędzia: Artur Mieloch (Chodzież)
Polonia Chodzież – GLKS Wysoka, godz. 15:00, sędzia: Jakub Należyty (Bartodzieje)
Sparta Oborniki – Czarni Czerniejewo, godz. 13:00, sędzia: Rafał Pater (Poznań)
Sparta Szamotuły – MKS Concordia Murowana Goślina, godz. 15:00, sędzia: Krzysztof Ślefarski (Chodzież)
Wełna Skoki – 1922 Lechia Kostrzyn, godz. 15:00, sędzia: Kacper Kosmowski (Podróżna)