Przedstawienie rywala: Sparta Szamotuły

W meczu 19. kolejki RedBox Piątej Ligi piłkarze MKS Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z zespołem Sparty Szamotuły.

Zespół Sparty Szamotuły w dotychczas rozegranych 18 spotkaniach rozgrywek RedBox V ligi zgromadził 26 punktów i plasuje się na 10 miejscu w ligowej tabeli.

Podopieczni trenera Bernarda Szmyta odnieśli 7 zwycięstw, 6 razy musieli uznać wyższość rywali i zanotowali 5 remisów.

Zespół z Szamotuł zdecydowanie lepiej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych gdzie zgromadził 13 punktów i tylko raz wrócił bez chociaż jednego oczka. W spotkaniach rozegranych u siebie zanotowali co prawda 4 zwycięstwa ale 5 razy to goście wywozili z Szamotuł komplet punktów.

Najlepszym strzelcem zespołu Sparty Szamotuły jest Denis Maćkowiak, który jest drugim najskuteczniejszym strzelcem w lidze z dorobkiem 16 goli. Jest również jedynym zawodnikiem klubu, który we wszystkich dotychczasowych 18 spotkaniach wychodził w podstawowym składzie.

Pierwszy mecz Concordii z zespołem z Szamotuł miał bardzo nerwowy przebieg i zakończył się minimalną wygraną drużyny trenera Szmyta 3:4.

Początek spotkania w Szamotułach, 13 marca o godz. 15:00