Komunikat Klubu

W związku z decyzją Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zawieszeniu rozgrywek, mecz z Spartą Oborniki nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

W związku z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd ze względu na panującą pandemię COVID-19, Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek seniorskich od RedBox V ligi w dół na okres od 20 marca br. do 9 kwietnia br.

Spotkania RedBox V ligi zostaną przełożone wg poniższego harmonogramu.

– 20. Kolejka – z 20/21 marca na 3 maja
– 21. Kolejka – z 27/28 marca na 19 maja
– 22. Kolejka – z 3 kwietnia (Wielka Sobota) na 27/28 czerwca (termin obligatoryjny)

Przypominamy, że piłkarze Concordii mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z zespołem Sparty Złotów, które było przełożone właśnie na 3 maja w związku z złym stanem boiska w Złotowie. Czekamy na kolejne informację dotyczące zmiany terminu spotkania.

Z pełną treścią komunikatu można zapoznać się klikając w link poniżej

KOMUNIKAT WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ