Komunikat Klubu

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej podał informację odnośnie wznowienia rozgrywek i zmian w terminarzu rozgrywania meczy.

Zgodnie z przepisami piłkarskimi wszystkie toczące się rozgrywki w sezonie 2020/2021 muszą zakończyć się do dnia 30 czerwca br.

W ramach rozgrywek RedBox V ligi zostało do rozegrania jeszcze 17 pełnych kolejek, a w przypadku Concordii 18 mecz ze względu na przełożone spotkanie ze Spartą Złotów.

Zgodnie z rozporządzeniem rządu obowiązujące obostrzenia zostały przedłużone do dnia 18 kwietnia br. Jeśli po tym terminie rozgrywanie spotkań w ramach RedBox V ligi będzie możliwe piłkarze Concordii rozegrają swoję spotkanie 24.04 o godz. 15:00 w Gołańczy z Zamkiem Gołańcz w ramach 25. serii gier.

Mecz od 20 do 24 kolejki otrzymały nowe terminy i będą rozgrywane zgodnie z poniższym terminarzem.

Zmiany terminów:
– 23. kolejka – z 10/11 kwietnia na 26 maja (środa)
– 24. kolejka – z 17/18 kwietnia na 9 czerwca (środa)

Mecze barażowe o awans do IV ligi odbędą się 30 czerwca (środa) i 3/4 lipca.
Mecze barażowe o awans do V ligi odbędą się 30 czerwca (środa).

W odniesieniu do kolejek zaplanowanych na 1 i 3 maja oraz 3 i 5/6 czerwca kluby otrzymają dodatkowe informacje dot. planowania spotkań z zachowaniem regulaminowego odstępu 48 godzin pomiędzy meczami.

Z pełną treścią komunikatu można zapoznać się na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.