Zamek Gołańcz – Concordia Murowana Goślina 1:0

W mecz 25. kolejki RedBox V ligi zawodnicy MSK Concordii Murowana Goślina przegrali na wyjeździe z zespołem Zamku Gołańcz 1:0

Piłkarze z Murowanej Gośliny wrócili do gry po 42 dniach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19.

Podopieczni trenera Radosława Wrzesińskiego w pierwszym meczu po przerwie mierzyli się na wyjeździe z zespołem Zamku Gołańcz.

Pierwszy mecz po długiej przerwie niestety nie udało się i piłkarze z Murowanej Gośliny musieli uznać wyższość rywali 1:0

Kolejne spotkanie piłkarze Concordii rozegrają 28 kwietnia br. o godzinie 18 w Murowanej Goślinie. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, a transmisję z tego spotkania przeprowadzi nasz partner Grupa Promo4Sport wspólnie z TVCOM.