Przedstawienie rywala: Sparta Oborniki

W pierwszym spotkaniu domowym w 2021 roku podopieczni trenera Radosława Wrzesińskiego zmierzą się z drużyną Sparty Oborniki

Zawodnicy z Obornik jak do tej pory rozegrali 21 spotkań z czego 11 wygrali, zanotowali 2 remisy i 8 razy uznawali wyższość rywali. Dotychczasowy przebieg sezonu pozwolił podopiecznym trenera klasyfikować się na 7. miejscu w ligowej tabeli.

Zawodnicy z obornik nie najlepiej jednak w tym sezonie radzą sobie w meczach wyjazdowych. Na boiskach rywali wygrali 4 raza, a aż sześciokrotnie wracali do domu bez punktów. Co ciekawe w meczu wyjazdowym nie zanotowali ani jednego remisu.

Piłkarze Sparty Oborniki w ostatni weekend w ramach 25. kolejki wygrali na własnym boisku 2:1 z zespołem Sparty Szamotuły.

W pierwszym meczu tych drużyn górą byli 3:2 zawodnicy z Obornik, chociaż to zawodnicy Concordii do 63. minuty prowadzili 1:2.

Liczymy na przełamanie Concordii w tym spotkaniu i pierwsze ligowe punkty w 2021 roku.

Mecz MKS Concordia Murowana Goślina – Sparta Oborniki odbędzie się 28 kwietnia o godz. 18:00 w Murowanej Goślinie.
Mecz będzie rozgrywane bez udziału kibiców, jednak nasz partner Grupa Promo4Sport wspólnie z firmą TVCOM.pl przeprowadzi relację LIVE z tego spotkania.