Lechita Kłecko – Concordia Murowana Goślina 0:1

W meczu 27. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina pokonali na wyjeździe zespół Lechity Kłecko 0:1

Piłkarze z Murowanej Gośliny jechali do Kłecka z dużymi oczekiwaniami na pierwsze ligowe zwycięstwo w 2021 roku. Podopieczni trenera Wrzesińskiego liczyli na pokonanie zespołu, który w meczach domach nie radził sobie najlepiej, a w całej lidze klasyfikował się na przedostatniej pozycji.

Pierwsza połowa meczu w Kłecko nie przyniosła wielu emocji i zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa meczu rozpoczęła się bardzo dobrze dla drużyny z Murowanej Gośliny. W 55. minucie meczu świtem strzałem popisał się Krystian Poprawski i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy dając prowadzenie Concordii.

Trener zespołu Lechity, od razu zareagował wprowadzając na boisku Sławomira Kasprzaka, jednak zespół gospodarzy nie był wstanie odwrócić już losów spotkania.

Piłkarze z Murowanej Gośliny wygrali to spotkanie 0:1 i odnieśli pierwsze zwycięstwo w 2021 roku.