Przedstawienie rywala: Sparta Złotów

W zaległym meczu 18. kolejki RedBox V ligi piłkarze Concordii Murowana Goślina podejmą na wyjeździe zespół Sparty Złotów.

Mecz ze Sprartą w pierwotnym terminie miał odbyć się na inaugurację rozgrywek w 2021 roku jednak wtedy ze względu na zły stan boiska w Złotowie mecz został przełożony na 3 maja. Następnie mecz ponownie został przełożony tym razem ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju. Teraz przyszedł czas aby w końcu rozegrać to spotkanie.

Piłkarze ze Złotowa w tym sezonie rozegrali 23 spotkania. Podopieczni trenera Kasaka zajmują 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18 punktów. Zawodnicy Sparty 3 razy wygrali i 7 razy remisowali i tyle samo razy schodzili pokonani z boiska.

Gospodarze najbliższego rywala Concordii w meczach domowych u siebie wygrali 3 razy, zanotowali 3 remisy i 4 razy doznali porażki.

Sparta Złotów w ostatniej kolejce doznała dotkliwej porażki, przegrywając u lidera ligi, aż 6:0.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Concordią, a Spartą górą byli zawodnicy ze Złotowa wygrywając 1:2.