Komunikat w sprawie udziału kibiców w meczu Concordia – Płomień Połajewo

W sobotę 15 maja o godz. 14 Concordia Murowana Goślina rozegra mecz z Płomieniem Połajewo na stadionie przy ulicy Mściszewskiej 21 w ramach 28. kolejki RedBox V ligi. Zgodnie z decyzją rządu od 14 maja 2021 roku będziemy mogli zapełnić trybuny w 25% pojemności.

Wszystkich kibiców, którzy będą uczestniczyć w meczu 28. kolejki RedBox V ligi, Concordia Murowana Goślina – Płomień Połajewo prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.

Pełna treść zasad bezpieczeństwa w czasie specjalnego reżimu sanitarnego podczas pandemii COVID-19

Wejście na stadion będzie możliwe w dniu meczu od godz. 13:00. Kibiców prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa.

  • Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.
  • Obowiązkowe dla wszystkich kibiców jest używanie maseczek zakrywających usta i nos. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu bez maseczki będzie niemożliwe. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich kibiców, klub odmówi zgody na wejście na mecz osobie, która nie zakryje ust lub nosa.
  • Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.
  • Obowiązkowe jest zachowanie maksymalnie możliwych odległości przez cały czas pobytu na stadionie.

.