Malinowski sędzią meczu Concordia – Płomień

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzeniu meczów 28. kolejki RedBox Piątej Ligi. Arbitrem spotkania MKS Concordii Murowana Goślina z Płomieniem Połajewo będzie Krzysztof Malinowski.

Obsada sędziowska meczu Concordia – Płomień
Sędzia główmy: Krzysztof Malinowski (Piła)
Asystenci: Sebastian Krzoska, Paweł Przesiawski

Obsada sędziowska 28. kolejki RedBox Piątej Ligi:

15 maja (sobota):

Błękitni Wronki – Polonia Chodzież, godz. 14:00, sędzia: Adrian Olejniczak (Gostyń)
Sparta Oborniki – Pogoń Łobżenica, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Chodnicki (Poznań)
Sparta Szamotuły – Huragan Pobiedziska, godz. 16:00, sędzia: Jakub Należyty (Bartodzieje)
Sparta Złotów – Orkan Śmiłowo, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Karpiński (Trzcianka)
Zamek Gołańcz – Wełna Skoki, godz. 17:00, sędzia: Paweł Szuta (Sarbka)
Leśnik Margonin – 1922 Lechia Kostrzyn, godz. 17:00, sędzia: Bartosz Rzejak (Poznań)
Noteć Czarnków – Lechita Kłecko, godz. 16:00, sędzia: Rafał Pater (Poznań)