Przedstawienie rywala: Płomień Połajewo

W meczu 28. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się przed własną publicznością z drużyną Płomienia Połajewo. Mecz odbędzie się z udziałem kibiców.

Drużyna z Połajewa to najsłabszy zespół w obecnym sezonie RedBox V ligi. Podopieczni trenera Kunysza zajmują ostatnie, 18. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 10 punktów. Piłkarze Płomienia Połajewo odnieśli 3 zwycięstwa, zanotowali jeden remis i aż 20 razy schodzili z boiska pokonanie. Ostatnie ligowe punkty najbliższy rywal Concordii zdobył 7 listopada, kiedy w meczu 15. kolejki pokonali 1:0 Spartę Złotów.

W ostatnim spotkaniu piłkarze Mateusza Kunysza przegrali 0:1 na własnym obiekcie z zespołem Czarnych Czerniejewo.

Zawodnicy z Połajewa w meczach wyjazdowych w tym sezonie mają na swoim koncie 1 remis, tyle samo zwycięstw i 8 porażek. Piłkarze Płomienia w meczach na obcym terenie strzelili 10 bramek, a stracili aż 29 co jest najgorszym bilansem u całej lidze.

W pierwszym spotkaniu tych zespołów w Połajewie, górą byli zawodnicy Concordii wygrywając 2:3.

Mecz Concordia Murowana Goślina – Płomień Połajewo odbędzie się 15 maja o godz. 14:00 w Murowanej Goślinie.

Po raz pierwszy w 2021 roku będzie to spotkanie z udziałem kibiców. Zgodnie z decyzją rządu od 14 maja 2021 roku będziemy mogli zapełnić trybuny w 25% pojemności.

Wszystkich kibiców którzy zamierzają oglądać najbliższy mecz z trybun stadiony przy Mściszewskiej 21 prosimy o zapoznanie się z Zasadami bezpieczeństwa w czasie specjalnego reżimy sanitarnego oraz o przestrzeganie tych zasad.

Pełna treść zasad bezpieczeństwa w czasie specjalnego reżimu sanitarnego podczas pandemii COVID-19

Dla kibiców którzy nie będą mogli zobaczyć spotkania na stadionie wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport oraz firmą TVCOM.pl przeprowadzimy relację LIVE z tego spotkania.