Polonia Chodzież – Concordia Murowana Goślina 0:3

W meczu zaległej 21. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Gośliny pokonali na wyjeździe wicelidera rozgrywek, Polonię Chodzież.

Zawodnicy Radosława Wrzesińskiego jechali do Chodzież pełni optymizmu bo świetnym meczu z Płomieniem Połajewo, który wygrali wysoko, 5:0.

Od początku meczu w Chodzieży inicjatywa była po stronie zawodników Concordii. Podopieczni trenera Wrzesińskiego dobrze grali piłka i konstruowali groźne akcję.

W 26. minucie piłkarze z Murowanej Gośliny stworzyli kolejną groźną akcję. Dobrze w tej sytuacji zachował się będący w świetnej formie po powrocie po kontuzji, Mateusz Styczyński. Napastnik Concordii nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i otworzył wynik spotkania.

Zawodnicy z Murowanej Gośliny nie zamierzali poprzestać na jednobramkowym prowadzeniu. Podopieczni trenera Wrzesińskiego nadal naciskali na rywali i to opłaciło się w 41. minucie. Ponownie dobrze w polu karnym zachował się Styczyński i po raz drugi w tym meczu wpisał się na listę strzelców.

Do przerwy Concordia zasłużenia prowadziła w tym meczu 0:2.

Droga połowa nie przyniosła zmian w grze obu zespołów. Inicjatywa nadal należała do Concordii i za jakiś czas goście zagrażali bramce zespołu z Chodzieży.

W 78. minucie wynika na 0:3 ustalił świetnym strzałem Jakub Różewicz. Concordia zasłużenie odniosła zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem.

Podopieczni trenera Wrzesińskiego zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu, a we wszystkich tych spotkaniach zachowali czyste konto.