Przedstawienie rywala: GLKS Wysoka

W meczu 29. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z zespołem GLKS Wysoka

Piłkarze z Wysokiej jak do tej pory nie mogą zaliczyć tego sezony do udanych. Podopieczni trenera Michała Szalskiego w 25. rozegranych meczach tylko 3 razy zdobyli komplet punktów, 7 razy remisowali i 15 razy schodzili z boiska pokonani. Taki bilans spotkań powoduje że drużyna GLKS Wysoka zajmuje przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 16. punktów.

GLKS Wysoka w meczach domowych radzi sobie nieco lepiej niż na wyjazdach jednak nadal nie są to imponujące statystyki. Piłkarze trenera Szalskiego na własnym obiekcie wygrali zaledwie 2 razy, 4 razy remisowali i 7 razy kończyli mecz bez punktów. Zawodnicy z Wysokiej w tym sezonie zdobyli 22 gole a stracili ich 56.

W ostatni meczu piłkarze najbliższego rywala Concordii przegrali na wyjeździe z zespołem Czarnych Czerniejewo 5:2.

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią a zespołem GLKS Wysoka górą byli podopieczni trenera Wrzesińskiego, którzy wygrali tamto spotkanie 4:3.