GLKS Wysoka – Concordia Murowana Goślina 0:3

W meczu 29. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Gośliny pokonali na wyjeździe zespół GLKS Wysoka.

Piłkarze Z Murowanej Gośliny kontynuują świetną passę. Podopieczni trenera Wrzesińskiego wygrali ostatnie pięć spotkań nie tacąc w nich żadnego gola, a strzelili aż 16 bramek.

Mecz w Wysokiej od początku toczył się pod dyktando zawodników z Murowanej Gośliny. Piłkarze Concordii często zagrażali bramce rywali jednak nie potrafili tego przełożyć na bramki.

Zawodnicy Radosława Wrzesińskiego nadal napierali i w 32. minucie przyniosło to efekt w postaci bramki. Po dobrym rozegraniu piłki akcję celnym strzałem zakończył Krystian Poprawski i otworzył wynik meczu.

Concordia nadal atakował jeden wynik do końca pierwszej połowy nie uległ już zmianie.

Lepszego początku drugiej połowy spotkanie nie mogli sobie wymarzyć piłkarze z Murowanej Gośliny. w 49. minucie spotkania ponownie na listę strzelców wpisał się Krystian Poprawski i Concordia prowadziła już 0:2.

Dalsza część meczu nie przyniosła zmian w sposobie gry obu ekip. Nadal to piłkarze Concordii napierali i co jakiś czas zagrażali bramce drużyny z Wysokiej.

W 63. minucie bramkarz gospodarzy po raz trzeci w tym spotkaniu musiał wyciągać piłkę z siatki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Bartosz Szpalik, który jak się okazało później ustalił wynik spotkania na 0:3.

Mimo przewagi na boisku piłkarze z Murowanej Gośliny nie podało w tym spotkaniu więcej bramek. Concordia wygrała swój piąty mecz z rzędu, co warto zaznaczyć w żadnych z tych spotkań nie straciła bramki.

Po rozegranych 26. spotkaniach piłkarze Concordii zajmują 11 miejsce w lidze z dorobkiem 37. punktów.