Przedstawienie rywala: Huragan Pobiedziska

W meczu 23. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z liderem ligi, Huraganem Pobiedziska.

Zawodnicy z Pobiedzisk w tym sezonie mają od początku tylko jeden cel, powrót do IV ligi. Piłkarze trenera Pawła Kutyni są liderem rozgrywek RedBox V ligi. Huragan ma za sobą 26. spotkań w których zgromadzili 60 punktów. Mają na swoim koncie 18 zwycięstw, 6 remisów i 2 porażki.

Huragan w meczach rozgrywanych u siebie stracił zaledwie 4 punktu (9. zwycięstw – 3. remisy – 1.porażka). Podopiecznie Pawła Kutyni na własnym boisku strzelili 29 goli, a stracili zaledwie 9. Taki bilans meczu domowych to najlepsza statystyka w lidze.

W ostatni meczu piłkarze najbliższego rywala Concordii wygrali 3:1 z drużyną Sparty Oborniki

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią a zespołem Huraganu Pobiedziska górą byli podopieczni trenera Wrzesińskiego, którzy wygrali tamto spotkanie 2:1.