Przedstawienie rywala: Czarni Czerniejewo

W meczu 30. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zagrają przed własną publicznością z zespołem Czarnych Czerniejewo

Zespół z Czerniejewa to w tym sezonie solida drużyna środka tabeli. Podopieczni trenera Kulińskiego po 27. rozegranych spotkaniach zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 42. punktów.

Zespół z Czerniejewa w tym sezonie zanotował 13 zwycięstw, 3 remisy i 11 porażek z czego na boiskach rywali wygrywali pięć razy, raz remisowali i odnotowali osiem porażek. Stosunek bramek drużyny Czarnych to 55:50.

W ostatnim meczu zawodnicy Mateusz Kulińskiego przegrali na wyjeździe z zespołem Orkanu Śmiłowo 2:1.

W pierwszym meczu tych zespołów padł remis 1:1, a bramkę dla Concordii zdobył wtedy Damian Kozłowski.

Mecz z zespołem Czarnych Czerniejewo zostanie rozegrany w sobotę 29 maja br. o godz. 14:00 na boisku przy Mściszeskiej 21 w Murowanej Goślinie.

Wszystkich kibiców, którzy będą uczestniczyć w meczu 30. kolejki RedBox V ligi, Concordia Murowana Goślina – Czarni Czerniejewo prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.

Pełna treść zasad bezpieczeństwa w czasie specjalnego reżimu sanitarnego podczas pandemii COVID-19

Dla kibiców, którzy nie pojawią się na stadionie, wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport, oraz firmą TVCom.pl przeprowadzimy relację live z tego spotkania.