Przedstawienie rywala: Błękitni Wronki

Zawodnicy Concordii w mecz 31. kolejki zagrają przed własną publicznością z zespołem Błękitnych Wronki.

Zespół z Wronek to 5 zespół ligi. Zawodnicy trenera Bajora po rozegranych 29. meczach mają na swoim koncie 53. punkt na co składa się 16. zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek.

Zawodnicy Błękitnych Wronki w ostatnim meczu pokonali u siebie 2:1 zespół Pogoni Łobżenica.

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią, a drużyną z Wronek górą był zespół Błękitnych wygrywając 7:1.

Wszystkich kibiców, którzy będą uczestniczyć w meczu 31. kolejki RedBox V ligi, Concordia Murowana Goślina – Błękitni Wronki prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.

Pełna treść zasad bezpieczeństwa w czasie specjalnego reżimu sanitarnego podczas pandemii COVID-19

Dla kibiców, którzy nie pojawią się na stadionie, wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport, oraz firmą TVCom.pl przeprowadzimy relację live z tego spotkania.