Concordia Murowana Goślina – Błękitni Wronki 3:3

W meczu 31. kolejki RedBox V ligi piłkarze Concordii Murowana Goślina zremisowali na własnym boisku z zespołem Błękitnych Wronki 3:3.

Mecz dobrze rozpoczął się dla podopiecznych trenera Wrzesińskiego. W 13. minucie spotkania piłkarze gospodarzy mieli rzut rożny. Po rozegranym stałym fragmencie zrobiło się zamieszanie w polu karnym, piłka finalnie trafiła pod nogi Szpalika, który świetnym uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza gości i wyprowadził Concordię na prowadzenie.

Radość zawodników trenera Wrzesińskiego nie trwała jednak długo, bo już dwie minuty później goście wyrównali. Dobrą akcję spod własnej bramki wyprowadzili zawodnicy błękitnych, a nieporozumienie między zawodnikami Concordii wykorzystał Brajan Burzyński i doprowadził do wyrównania w tym spotkaniu.

Początek drugiej połowy ponownie należał do zawodników z Murowanej Gośliny. Krótko po wznowieniu gry zamieszanie w polu karnym zespołu błękitnych wykorzystał Jacek Rydz i wyprowadził Concordię ponownie na prowadzenie w tym spotkaniu.

Zawodnicy z Murowanej Gośliny starali się nie popełniać błędów w defensywie i długo rozgrywali piłkę. Piłkarze zespołu gości nie zamierzali jednak odpuszczać i szukali bramki wyrównującej.

W 54. minucie spotkania Błękitni doprowadzili do wyrównania. Piłkę na połowie rywali stracił Jakub Różewicz i rywale wyprowadzili kontrę. Piłkę do bramki skierował Bzdziel, a dogrywał mu Patryk Draszczyk, który w momencie otrzymania piłki od innego zawodnika wydawał się być na pozycji spalonej jednak sędzia był innego zdania.

Po wyrównaniu zawodnicy gości starali się przełamać szalę zwycięstwa na swoją stronę jednak piłkarze Concordii mądrze się bronili, a także postawa Guzikowskiego pozwalała utrzymać remisowy wynik.

Niestety w 66. minucie goście wyszli na prowadzenie. Pikarze Radosława Wrzesińskiego źle rozegrali stały fragment gry i stracili piłkę. Zawodnicy z Wronek natychmiast ruszyli z kontrą. Piłkę przed polem karnym otrzymał Duda i zza pola karnego uderzył na bramkę. Piłkę zdołał jeszcze dotknąć golkiper Concordii jednak nie udało mu się jej wybić i goście wyszli na prowadzenie 2:3.

Zawodnicy gospodarzy nie zamierzali jednak się poddawać i szukali możliwości na strzelenie bramki wyrównującej. Udało się to w 77. minucie meczu. Z rzutu rożnego w pole karne piłkę posłał Schreiber, a tam świetnym strzałem głową w bramce umieścił ją Jacek Rydz.

W końcówce meczu oba zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę jednak wynik już się nie zmienił i oba zespoły po tym spotkaniu dopisały sobie w ligowej tabeli po jednym punkcie.

Concordia Murowana Goślina – Błękitni Wronki 3:3 (1:1)

0:1 – Bartosz Szpalik
1:1 – Brajan Burzyński
2:1 – Jacek Rydz
2:2 – Kamil Bzdziel
2:3 – Jakub Duda
3:3 – Jacek Rydz