Przedstawienie rywala: Orkan Śmiłowo

Zawodnicy Concordii w zaległym spotkaniu meczu 24. kolejki zagrają przed własną publicznością z zespołem Orkanu Śmiłowo.

Drużyna Orkanu Śmiłowo w obecnym sezonie RedBox V ligi radzi sobie podobnie do zespołu z Murowanej Goślina.
Najbliższy rywal Concordii zajmuje w ligowej tabeli 13. miejsce. Po rozegraniu 30. spotkań piłkarze z Śmiłowa mają na swoim koncie 35. punktów na co składa się 10. zwycięstw, 5. remisów oraz 15. porażek.

Drużyna Orkany w meczach wyjazdowych w tym sezonie radzą sobie zdecydowanie średnio. Na boiskach rywali rozegrali jak dotąd 14. spotkań i tylko 2. razy wracali z kompletem punktów, a aż 10. razy musieli uznać wyższość gospodarzy.

Orkan Śmiłowo w swoim ostatnim meczu przegrał na wyjeździe z zespołem Pogoni Łobżenicą 6:0

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią, a drużyną z Śmiłowa górą był zespół Concordii wygrywając 4:1

Wszystkich kibiców, którzy będą uczestniczyć w meczu 24. kolejki RedBox V ligi, Concordia Murowana Goślina – Orkan Śmiłowo prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.

Pełna treść zasad bezpieczeństwa w czasie specjalnego reżimu sanitarnego podczas pandemii COVID-19

Dla kibiców, którzy nie pojawią się na stadionie, wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport, oraz firmą TVCom.pl przeprowadzimy relację live z tego spotkania.