Concordia Murowana Goślina – Orkan Śmiłowo 2:2

W zaległym meczu 24. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Gośliny zremisowali na własnym stadionie z zespołem Orkanu Śmiłowo 2:2

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w meczu z zespołem Orkanu Śmiłowo zanotowali siódmy ligowy remis w sezonie 2020/2021.

Środowe spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla drużyny przyjezdnych.
W 5. minucie spotkania piłkę otrzymał Jagodziński, który urwał się obrońcą Concordii i w sytuacji sam na sam pokonał stojącego w tym spotkaniu między słupkami Concordii, Frąckowiaka.

Piłkarze Concordii starali się odrobić straty jednak to goście zadali kolejny cios.

Zespół Orkanu w 27. minucie spotkania dobrze rozegrał rzut wolny. Dośrodkowaną piłkę w pole karne Concordii uderzył zawodnik gość, ta uderzyła w słupek i wylądował pod nogami Nasiona, który pewnym strzałem skierował ją do bramki podwyższając prowadzenie na 0:2.

Concordii nadal się nie poddawał i opłaciło się to w 39. minucie spotkania.

Zawodnicy Radosława Wrzesińskiego mieli pod koniec pierwszej połowy rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne spowodowało duże zamieszanie w zespołem Orkanu. W tym cały zamieszaniu dobrze odnalazł się Rydz, który umieści piłkę w siatce i zmniejszył stratę do rywali.

W pierwszej połowie więcej bramek już nie padło.

W drugiej części meczu Concordia przez większość czasu napierała jednak nie mogła znaleźć drogi do bramki zespołu z Śmiłowo.

Wyrównać udało się w 74. minucie spotkania. Zawodnicy Concordii przyjęli piłkę na własnej połowie. Dobrze ustawionego Różewicza dostrzegł kolega z zespołu i posłał mu piłkę. Różewicz popędził na bramkę rywali i najpierw położył bramkarza gości na następnie umieścił piłkę w bramce rywali doprowadzając do remisu.

Piłkarze z Murowanej Gośliny nadal dominowali na boisku jednak Orkan dobrze się bronił i nie pozwoli strzelić sobie kolejnej bramki. Meczu zakończył się podziałem punktów.