Przedstawienie rywala: 1922 Lechia Kostrzyn

W meczu 33. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się przed własną publicznością z zespołem 1922 Lechia Kostrzyn.

Zespół z Kostrzyna w obecnych sezonie po rozegranych 31. meczach plasuje się na 9. pozycji w tabeli RedBox V ligi.
Lecha jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie 47. punktów na co składa się 13. zwycięstw, 8. remisów i 10. porażek.

Zespół Lechi Kostrzyn co ciekawe lepiej radzi sobie na boiskach rywali. Z meczy wyjazdowych podopieczni trenera Wróblewskiego ze spotkań wyjazdowych przywieźli 28. punktów, gdzie na własnym obiekcie zdobyli ich 19.

Jeśli chodzi o strzelanie bramek tutaj również lepiej radzą sobie na obcych boiskach gdzie zdobyli 24. gole przy 18. na własnym obiekcie. Lepiej jednak radzą sobie w obronie w meczach domowych – 20. bramek straconych, 22. stracone na wyjeździe.

Zespół z Kostrzyna w ostatniej kolejce przegrał przed własną publicznością z zespołem Pogoni Łobżenica 1:2.

W pierwszej rywalizacji pomiędzy Concordią, a zespołem z Kostrzyna górą był zespół Lechi wygrywając 3:0.

Wszystkich kibiców, którzy będą uczestniczyć w meczu 33. kolejki RedBox V ligi, Concordia Murowana Goślina – Orkan Śmiłowo prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.

Pełna treść zasad bezpieczeństwa w czasie specjalnego reżimu sanitarnego podczas pandemii COVID-19