Przedstawienie rywala: Wełna Skoki

W meczu 34. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się zespołem Wełny Skoki.

Zespół ze Skoków na dwa mecze prze końcem sezonu zajmuje 11. miejsce w w V lidze z dorobkiem 46. punktów. Zespół Wełny jest bezpośrednim rywalem Concordii w walce o utrzymanie w rozgrywkach RedBox V ligi.

Piłkarze ze Skoków mają na swoim koncie 14. zwycięstw, tyle samo porażek i 4. remisy.

Wełna w meczach domowych wygrała 10. razy, zanotowała 5. porażek i tylko raz doszło na ich boisku do podziału punktów.

Statystki bramkowe zespołu ze Skoków to 84 bramki strzelone i 76 straconych z czego 50 zdobyli na własnym boisku a stracili u siebie 29 goli.

Zespół Wełny Skoki w ostatnim swoim meczu przegrał 4:2 na wyjeździe z zespołem Czarnych Czerniejewo.

W pierwszym meczu Concordii z zespołem ze Skoków, górą byli podopieczni trenera Wrzesińskiego wygrywając na koniec 2020 roku u siebie 3:1.