Wełna Skoki – Concordia Murowana Goślina 5:4

W meczu 34. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Gośliny przegrali na wyjeździe z zespołem Wełny Skoki 5:4.

Mecz w Skokach mógł mieć ogromne znaczenie dla utrzymania się Concordii w rozgrywkach RedBox V ligi.

Mecz dobrze rozpoczął się dla podopiecznych Radosława Wrzesińskiego. W 14. minucie spotkania świetnym strzałem popisał się Dawid Werda i wyprowadził Concordię na prowadzenie.

Zawodnicy z Murowanej Gośliny przeważali jednak długo nie mogli podwyższyć wyniku. Ta sztuka podopiecznym trenera Wrzesińskiego udała się w 40. minucie spotkania, a na listę strzelców ponownie wpisał się Dawid Werda. Niespełna minutę później Werda skompletował hat-tricka i Concordia po pierwszej połowie pewnie prowadziła 0:3.

W 66. minucie spotkania zawodnicy gospodarzy zdołali strzelić kontaktową bramkę jednak wydawało się, że prowadzenie Concordii jest na tyle wyraźne, że nic złego piłkarzom z Murowanej Gośliny nie grozi. Nic bardziej mylnego po 4. minutach było już 2:3, a w 72. minucie z karnego gospodarze wyrównali i spotkanie zaczęło się od początku.

Zawodnicy Concordii byli wyraźnie zaskoczeni takim obrotem spraw, a gospodarze to wykorzystywali. w 75. minucie zadali kolejny cios wychodząc na prowadzenie, a w 80. prowadzili już 5:3.

Piłkarze Concordii w 86. minucie za sprawą Bartosza Szpalika zmniejszyli stratę do jednej bramki jednak na wyrównanie zabrakło już czasu.

Mimo porażki z zespołem Wełny Skoki zawodnicy z Murowanej Gośliny utrzymają się w rozgrywkach RedBox V ligi, ponieważ finalnie spadają zespołu z miejsc 13-18, Concordia na kolejkę przed końcem sezony zajmuje 12. miejsce z przewagą ośmiu punktów nad 13. w tabeli Spartą Szamotuły.

Wełna Skoki – Concordia Murowana Goślina 5:4 (0:3)