Concordia Murowana Goślina – Pogoń Łobżenica 5:0

W ostatnim meczu sezonu 2020/2021 zawodnicy Concordii Murowana Goślina rozgromili przed własną publicznością drużynę wicemistrza ligi, 5:0.

Przed rozpoczęciem spotkania wiadomo były, że obie drużyny są pewne swoich pozycji w lidze, Concordii bez względu na wynik była pewna utrzymania w rozgrywkach, Pogoń Łobżenica wiedziała, że walczyć będzie w barażach o awans do IV ligi.

Pierwsza połowa spotkania była raczej wyrównana i żadna z drużyn nie była w stanie otworzyć wyniku.

Druga część spotkania to zmiana o 180 stopni. Zawodnicy Concordii od początku rzucili się na rywali i po zaledwie ośmiu minutach drugiej części gry prowadzili już 2:0. W 49. i 52. minucie na listę strzelców wpisał się Bartosz Szpalik zdobywając jedną bramkę z rzutu karnego. Po kolejnych 10. minutach było już 3:0, ponownie strzelcem bramki, Bartosz Szpalik. Minęły zaledwie dwie minuty i było 4:0, a strzelcem ponownie Bartosz Szpalik.

Piłkarze Radosława Wrzesińskiego nadal atakowali jednak decydujący cios zadali w ostatniej akcji spotkania. Piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki skierował Krystian Schreiber i Concordia na koniec sezonu rozbiła wicemistrza ligi, aż 5:0 i kończy sezon na 9. miejscu w ligowej tabeli.

Concordia Murowana Goślina – Pogoń Łobżenica 5:0 (0:0)