Komitet Obchodów 100-lecia oficjalnie powołany

W czwartek w Urzędzie Miasta i Gminy Murowana Goślina oficjalnie został powołany Komitet Obchodów 100-lecia klubu MKS Concordia Murowana Goślina

1 lipca br. w Urzędzie Miasta i Gminy Murowana Goślina odbyło się spotkanie na którym oficjalnie powołano Komitet Honorowy Obchodów 100-lecia klubu MKS Concordia Murowana Goślina.

Honorowymi współprzewodniczącymi komitetu zostali, Jan Grabkowski; Starosta Powiatu Poznańskiego, Paweł Wojtala; Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Dariusz Urbański; Burmistrz MiG Murowana Goślina.

Do komitetu powołani zostali również: Apoloniusz Twaróg i Mieczysław Walkowiak; wieloletni prezesi klubu. Mieczysław Walkowiak otrzymał również zadanie poszerzenia składu Komitetu o wszystkich byłych prezesów, trenerów, działaczy i darczyńców.

W skład Komitetu Organizacyjnego Obchodów 100-lecia klubu wchodzą:
Jarosław Dobrowolski – przewodniczący
Paweł Janowski – Wiceprzewodniczący
Dawid Krauze – Prezes MKS Concordia Murowana Goślina
Krzysztof Grodzki
Piotr Borowicz
Jacek Grala
Jan Ilski
Jerzy Pędziński
Krzysztof Krysztofiak.

Podczas spotkania oficjalnie został również zaprezentowany sztandar Klubu, którego fundatorem jest Paweł Janowski, a który zostanie oficjalnie przekazany do Klubu podczas uroczystości zaplanowanych na wrzesień br.

Główne obchody 100-lecia klubu MKS Concordia Murowana Goślina zaplanowano na 13-18 września 2021r. W trakcie obchodów odbędzie się turniej Szkół Podstawowych, a także uroczysta gala w auli przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz mecz na Stadionie Miejskim w Murowanej Goślinie.

źródło foto.: UMiG Murowana Goślina