Grupa Promo4Sport pozostaje partnerem Concordii

Miło nam poinformować, że Grupa Promo4Sport pozostaje partnerem klubu MKS Concordia Murowana Goślina w sezonie 2021/2022.

Grupa Promo4Sport wspiera klub MKS Concordia Murowana Goślina nieprzerwanie od sezonu 2018/2019. To dzięki współpracy właśnie z tą firmą powstała strona internetowa klubu.

Nasz partner odpowiada między innymi za prowadzenie klubowych social mediów, strony internetowej, a także przy współpracy z TVCOM transmisje live z meczy domowych naszego zespołu w ostatnich dwóch latach.

Grupa Promo4Sport jest na rynku od 2017 roku i łączy w sobie najważniejsze elementy dla dobra funkcjonowania każdej firmy. Firma zapewnia optymalne rozwiązania reklamy, marketingu, a także outsourcingu IT w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie dla biznesu. Zajmuje się kompleksowym planowaniem i wdrażaniem kampanii komunikacyjnych. Funkcjonuje w świecie biznesu, gdzie nie ma miejsca na rutynę, przestarzałe metody, ignorowanie ciekawych pomysłów, czy zabijanie kreatywności.

Nasza firma chętnie wspiera różne projekty i organizacje. Od dwóch lat angażujemy się w działania klubu MKS Concordia Murowana Goślina, poprzez pomoc w organizacji meczy domowych klubu, a także prowadzenie szerokopojętych działań marketingowych.