Transmisje z meczy Concordii nadal w TVCOM

W sezonie 2021/2022 mecze domowe Concordii będzie można ponownie śledzić live za pośrednictwem portalu TVCOM.

Pierwszym meczem Concordii jaki można było obejrzeć na platformie TVCOM było spotkanie sparingowe z zespołem Warty Poznań II, które odbyło się przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021. Od tego czasu można było zobaczyć na żywo jedenaście z siedemnastu domowych spotkań Concordii w sezonie 2020/2021.

Transmisje ze spotkań Concordii cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród naszych sympatyków, którzy z różnych względów nie mogli pojawić się na stadionie przy ulicy Mściszewskiej, a także w momencie wprowadzenie obostrzeń, które uniemożliwiły kibicom uczestniczyć w wydarzeniach na stadionie, była to jedyna możliwość zobaczenia spotkań domowych Concordii na żywo.

W sezonie 2021/2022 na platformie TVCOM również będzie można śledzić na żywo większość spotkań domowych Concordii z czego bardzo się cieszymy.

Już teraz możemy powiedzieć, że ze względu na obchodu 100-lecia klubu mecze będą opatrzone specjalnymi, dedykowanymi dla klubu grafikami.

TVCOM Sp. z o.o. powstała w 2014 w Poznaniu jako siostrzana firma czeskiego TVCOM. Platformy TVCOM.CZ oraz TVCOM.PL są największymi nadawcami transmisji sportowych w centralnej Europie z liczbą ponad 192000 pokazanych realizacji. Na portalu TVCOM.PL można oglądać rozgrywki piłkarskie, koszykarskie, futsalowe, siatkarskie i wiele innych. Firma TVCOM udostępnia swoją platformę różnym producentom sygnału, a także uczy samodzielnej realizacji transmisji. W ofercie jest również usługa Pay Per View, umożliwiająca klubom pozyskiwanie środków ze sprzedaży dostępów do transmisji swoich meczów.