Z Polonią Poznań w Pucharze Polski

We wtorkowe popołudnie w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/32 strefowego Pucharu Polski. Concordia zmierzy się na wyjeździe z Polonią Poznań

Zawodnicy trenera Radosława Wrzesińskiego w 1/32 finału strefowego Pucharu Polski trafili na ekipę Polonii Poznań. Drużyna ta występuje w klasie okręgowej i po dwóch meczach zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, żaden etap nie przewiduje rewanżów, a mecz odbędzie się u drużyny, która występuje na niższym poziomie rozgrywkowym. W przypadku spotkania dwóch ekip z tej samej ligi, gospodarzem jest zespół rozlosowany jako pierwszy.

Spotkania tej rundy Pucharu Polski zaplanowane są na 01 września. Dokładny termin starcia zostanie podany w najbliższych dniach.

Aktualizacja:

Mecz zostanie rozegrany 31 sierpnia br. o godzinie 17:30. Nastąpiła również zmiana gospodarza spotkania. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Murowanej Goślinie, gospodarzem będzie zespół Concordii.