Concordia Murowana Goślina – Przemysław Poznań 2:2

W meczu 2. kolejki rozgrywek RedBox V ligi zawodnicy Concordii zremisowali przed własną publicznością z Przemysław Poznań 2:2

Concordia do tego spotkanie przystępowała po bezbramkowym remisie na inauguracje sezonu z zespołem AP Reissa.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla zawodników z Poznania. Już w 9 minucie piłkę do bramki Concordii skierował Kamil Czajka i goście prowadzili 0:1.

Podopieczni trenera Wrzesińskiego ruszyli do odrabiania strat. Sztuka ta udała się w 38. minucie. Świętną akcję gospodarzy strzałem zakończył Styczyński i pokonując bramkarza gości doprowadził do wyrównania meczu. Więcej bramkę w pierwszej połowie już nie padło.

Drugą połowę dobrze rozpoczęli zawodnicy Concordii. Gospodarze starali się dominować na boisku jednak brakowało skuteczności w ataku. W 64. minucie spotkania dobrą akcję Concordii zakończył Poprawski i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i wydawało się że trzy punkty zostaną w Murowanej Goślinie. W końcówce spotkania groźną akcję przeprowadzili jednak goście, a uderzenie Tomasa Rottmana znalazło drogę do bramki gospodarzy i stan meczu się wyrównał.

Do końca spotkania więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.

Concordia Murowana Goślina – Przemysław Poznań 2:2 (1:1)