Concordia Murowana Goślina – Polonia Poznań 1:2

W meczu 1/32 Pucharu Polski, podopieczni trenera Wrzesińskiego przegrali 1:2 z zespołem Polonii Poznań i odpadli z rywalizacji.

Spotkanie z zespołem Polonii Poznań pierwotnie miało zostać rozegrane 1 września w Poznaniu jednak ze względu na piątkowy mecz ligowy Concordii zostało przeniesione na 31 sierpnia do Murowanej Gośliny.

Zawodnicy Concordii dobrze weszli w spotkanie i szybko przejęli inicjatywę w meczu. Piłkarze Radosława Wrzesińskiego konstruowali co chwila groźne akcje jednak brakowało wykończenie.

Najlepszą sytuację na objęcie prowadzenia piłkarze z Murowanej Gośliny mieli w końcówce pierwszej połowy jednak z sytuacji sam na sam obronną ręką wyszedł bramkarz gości i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę dobrze rozpoczęli goście i zaledwie dwie minuty po wznowieniu gry wyszli na prowadzenie. Dobry strzałem zza pola karnego popisał się Bartniczkuk i piłka znalazła się w bramce strzeżonej w tym meczu przez Frąckowiaka.

Concordia starała się odrabiać straty jednak po dziesięciu minutach prowadzenie gości podwyższył Tyrzyk.

Trener Radosław Wrzesiński zareagował trzema zmianami, na boisku pojawili się Sokołowski, Poprawski oraz Schreiber, a zeszli Smogór, Lamch i Werda.

Piłkarze z Murowanej Gośliny szukali okazji do odrobienia strat. Bramkę kontaktową udało się w końcu zdobyć Sokołowskiemu jednak było już zbyt późno bo zaraz po niej sędzia zakończył spotkanie.

Concordia Murowana Goślina – Polonia Poznań 1:2 (0:0)