W sobotę z Lechem Poznań

Piłkarze Concordii Murowana Goślina już w najbliższą sobotę zmierzą się z zespołem Lech Poznań Legendy. Mecz odbędzie się w ramach obchodów 100-lecia klubu z Murowanej Gośliny.

Główne obchody 100-lecia klubu zbliżają się wielkimi krokami. Cześć elementów obchodów rozpocznie się już w piątek. W ramach stulecia klubu w Murowanej Goślinie odbywają się pierwsze mistrzostwa szkół podstawowych.

Najważniejsze wydarzenia zaplanowano jednak na sobotę 18 września.

O godzinie 12:30 w Auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Murowanej Goślinie, dla zaproszonych gości i delegatów odbędzie się uroczysta akademia na, której zostanie przekazany sztandar klubowy, a także odbędzie się wręczenie okolicznościowych medali.

Dla wszystkich sympatyków klubu uroczystości obchodów rozpoczną się o godzinie 14:00 na stadionie miejskim w Murowanej Goślinie. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią zostaną rozegrane finały turnieju szkół podstawowych.

O godzinie 16:30 na głównej płycie boiska odbędzie się spotkanie obecnego zespołu Concordii Murowana Goślina, z drużyną Lech Poznań Legendy. W zespole legend będzie można zobaczyć między innymi Zbigniewa Zakrzewskiego, Bartosza Ślusarskiego czy Jarosława Araszkiewicza.

W trakcie trwania całego wydarzenia na stadionie będzie trwała zbiórka pieniędzy na leczenie chorej na SMA, Olgi Miśkiewicz. Pieniądze będą zbierać wolontariusze do puszek, będzie można również nabyć ciasta, ze sprzedaży których cały dochód trafi na konto Olgi. Dodatkowo odbędą się wyjątkowe licytacji takich przedmiotów jak koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań.

Dla najmłodszych dostępna będzie również strefa z dmuchańcami, cały czas będzie działać strefa gastronomiczna, a po zakończonym meczu obok boiska ze sztuczną nawierzchnią do godziny 24:00 będzie można pobawić się na zabawie tanecznej.

Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich sympatyków klubu, mieszkańców Murowanej Gośliny oraz byłych działaczy i piłkarzy MKS Concordia Murowana Gośliny.

Link do wydarzenia znajduje się poniżej.

Mecz: MKS Concordia Murowana Goślina – Legendy Lecha Poznań