Obchody 100-lecia klubu za nami

W sobotę 18 września odbyły się główne obchody 100-lecia klubu. Imprezę na stadionie poprzedziła uroczysta gala w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Murowanej Goślinie.

Sobotnie uroczystości rozpoczęły się od złożenia przez delegację klubu wiązanek pod pomnikiem na Placu Powstańców Wielkopolskich, oraz pod krzyżem na cmentarzu w Murowanej Goślinie.

Kolejnym elementem była uroczysta gala. która odbyła się w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Murowanej Goślinie. Podczas uroczystości zgromadzeni goście mogli zobaczyć film stworzony specjalnie na obchody 100-lecia klubu, a także wsłuchać występów chóru Canzona Absolwent oraz Fermata. Zaprezentowana została również przyśpiewka stworzona specjalnie na uroczystość 100-lecia. Podczas gali medalami okolicznościowymi zostali uhonorowani, byli i obecni zawodnicy oraz prezesi klubu, a także sponsorzy oraz członkowie Honorowego Komitetu Obchodów 100-lecia klubu, oraz Komitetu Organizacyjnego 100-lecia.

Po oficjalne części wszyscy zaproszeni gości przenieśli się na stadion gdzie odbywały się uroczystości z udziałem mieszkańców Murowanej Gośliny.

Największą atrakcją podczas imprezy na stadionie był mecz Concordii Murowana Goślina z zespołem Legend Lecha Poznań. W drużynie legend na boisku mogliśmy oglądać miedzy innymi Mirosława Okońskiego, Zbigniewa Zakrzewskiego, Bartosza Ślusarskiego. Mecz zakończył się zwycięstwem Concordii 4:3.

Podczas całej imprezy trwała również zbiórka pieniędzy na leczenie chorej na SMA, Olgi Miśkiewicz. Dziękujemy wszystkim osobom które wzięły udział w licytacjach na rzecz Olgi oraz wsparły ją finansowo poprzez zakup ciasta i proporczyków.

Tak fantastyczna impreza nie mogła by się odbyć bez wsparcia sponsorów którym chcemy bardzo z tego miejsca podziękować, dziękujemy również całemu Komitetowi Organizacyjnemu za przygotowanie tych obchodów.

Sponsorzy 100-lecia klubu MKS Concordia Murowana Goślina:

PR9 Akademia Reissa
Firma KŁOS
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Zielone Wzgórza”
AT-DRÓG
Grupa Deweloperska ŁOWICCY  
Spółdzielnia ,,ROLNIK”
Pobiedzisko-Gosliński Bank Spółdzielczy
PPHU ADAM Wieńczysław Rakowski   
ZYGMAR Zygmunt Mularski 
PARKIETY PODŁOGI Roman Pol
PRESSEKO Sp.z o.o.
RAN-SYNCHRON Sp.z o.o.
GALWANO-PERFEKT Sp.z o.o.
PIZZA SORENTO
Drukarnia Tomasz Kędziora
Stajnia Raduszyn
Kwiaciarnia KRUK
Wytwórnia Betonu BETMIX
Radosław Szpot
Robert Maciejewski
Bogdan Dura
Elżbieta i Ryszard Sakowicz
Elżbieta i Konrad Strykowscy
Janusz Schwark
Mieczysław Przyborowski
Karol Schulz
Urszula i Paweł Piętka
Violetta i Marek Kroteccy
Krystyna i Paweł Janowscy
Katarzyna i Jarosław Dobrowolscy