Concordia Murowana Goślina – Lubuszanin Trzcianka 2:1

Zawodniczy Concordii Murowana Goślina w meczu 9. kolejki RedBox V ligi wygrali przed własną publicznością z zespołem Lubuszanin Trzcianka 2:1

Pierwsza połowa spotkania była bardzo interesująca. Oba zespołu starały się uzyskać przewagę i otworzyć wynik spotkania. Concordia w końcówce pierwszej połowy zaczęła mocniej naciskać na rywali jednak nie znaleźli sposobu na skierowanie piłki do siatki.

Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęli podopieczni trenera Wrzesińskiego. Dobrą akcję skrzydłem napędzili piłkarze z Murowanej Gośliny. W polu karnym dobrze zachował się Poprawski który “położył” bramkarza gości , zagrał piłkę do Werdy a ten skierował piłkę do pustej bramki otwierając wynik spotkania.

W 79. minucie gospodarze podwyższyli na 2:0. Piłkę w pole karne dobrze zagrał Rogowski. Futbolówka trafiła pod nogi Styczyńskiego, który pewnie pokonał bramkarza gości.

Zawodnicy z Trzcianki zdołali w końcówce strzelić gola na 2:1 jednak nie wpłynęło już to na zwycięstwo Concordii.

Concordia Murowana Goślina – Lubuszanin Trzcianka 2:1 (0:0)
58. minuta – Dawid Werda
79. minuta – Mateusz Styczyński