Concordia solidarna z Ukrainą

W związku z wczorajszym atakiem wojsk rosyjskich na Ukrainę klub MKS Concordia Murowana Goślina solidaryzuje się ze społecznością ukraińską i sprzeciwia się wszelkim przejawom agresji ze strony Rosji.
Ukraino jesteśmy z wami! Українці, ми з вами!

Są momenty w których piłka nożna i cały sport schodzą na dalszy plan, a najważniejszy staje się drugi człowiek, który cierpi najbardziej.

W związku z tą sytuacją nasz klub solidaryzuję się z Ukrainą i tym samym zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy w miarę swoich możliwości.

Jedną z form jest wsparcie jest dołożenie się do zbiórki prowadzonej przez fundację SiePomaga

.

Poniżej przedstawiamy również informacje przekazaną przez Urząd Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie.

Drodzy mieszkańcy. W związku z licznymi zapytaniami odnośnie przekazywania rzeczy materialnych oraz różnego typu pomocy…

Opublikowany przez Murowana Goślina – Miasto i Gmina Piątek, 25 lutego 2022