W Skokach o pierwsze punty w rundzie wiosennej

Piłkarze MKS Concordii Murowana Goślina w najbliższą niedzielę rozegrają spotkanie ligowe w Skokach z miejscową Wełną.

Podopieczni trenera Radosława Wrzesińskiego w 2022 roku jeszcze nie zdobyli ligowych punktów. W dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach zanotowali porażki, 3:0 z AP Reissa oraz 4:1 z zespołem Przemysław Poznań.

Zawodnicy Concordii od początku rundy wiosennej borykali się ze sporymi problemami kadrowymi w związku z licznymi kontuzjami. Sytuacji jednak uległa poprawie i trener Wrzesiński będzie miał do dyspozycji szerszą kadrę.

W najbliższą niedziele piłkarze z Murowanej Gośliny wybiorą się na spotkanie ligowe do Skoków gdzie podejmą miejscową Wełnę.

Spotkania Concordii z Wełną zawsze wzbudzały wiele emocji miejmy nadzieję że nie inaczej będzie w najbliższy weekend.

Piłkarze ze Skoków w tym roku w dwóch spotkaniach zgromadzili cztery punkty, remisując 2:2 z Lubuszanin Trzcianka oraz wygrali 3:2 z zespołem Błękitnych Wronki. Dobry początek rundy wiosennej pozwolił zawodnikom Wełny realnie myśleć o utrzymaniu w V lidze, obecnie mają na swoim koncie 15 punktów, tyle samo co przedostatnia Korona Skórzewo, jednak w bezpośrednim meczu 2:1 wygrali piłkarze ze Skoków.

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią, a zespołem Wełny górą byli podopieczni Radosława Wrzesińskiego którzy wygrali tamto spotkanie 3:1.

Początek meczu w Skokach w niedzielę 03.04 o godzinie 15:00.