Trampkarze wygrywają na inaugurację

W miniony weekend po przerwie zimowej do gry wrócili nasi trampkarze

Na inaugurację rundy wiosennej naszym rywalem był Chrobry Gniezno. Gra na początku meczu była bardzo wyrównana i gdy wydawało się, że przejmujemy kontrolę nad meczem to straciliśmy bramkę na 0-1. Pomimo kilku szans nic nie chce wpaść i schodzimy z takim wynikiem na przerwę. Druga połowa zaczyna się idealnie, bo już w 30 sekundzie doprowadzamy do wyrównania. Od tego momentu grało nam się łatwiej. Stwarzaliśmy dużo sytuacji, zarówno po składnych akcjach jak i po stałych fragmentach gry. Dzięki czemu udało na się dorzucić 3 bramki i mecz kończy się wynikiem 4-1.

Brawo dla drużyny jak i dla kibiców, którzy pomimo niesprzyjającej pogody pojawili się na trybunach.

MKS Concordia Murowana Goślina 4-1 Chrobry Gniezno

Zapraszamy na treningi naszej grupy trampkarza C2, rocznik 2008/2009. Trenujemy w środy i piątki o godzinie 18.00.