Pierwszy mecz u siebie okazją do przełamania

Zawodnicy Concordii rok 2022 zaczęli od trzech porażek na wyjeździe. Teraz przyszedł czas na pierwszy mecz u siebie z Koroną Stróżewo i mamy nadzieje pierwsze ligowe punkty.

Podopieczni trenera Radosława Wrzesińskiego rundy wiosennej jak narazie nie mogą zaliczyć do udanej. W trzech spotkaniach tego roku zanotowali trzy porażki strzelając zaledwie jedną bramkę, a tracąc aż dwanaście. Wszystkie mecze w 2022 roku zawodnicy z Murowanej Gośliny jak do tej pory rozgrywali na wyjeździe.

W najbliższą sobotę piłkarze Concordii po raz pierwszy w tym roku rozegrają spotkanie przed własną publicznością. Rywalem Concordii będzie Korona Stróżewo.

Piłkarze ze Stróżewa w całym dotychczasowym sezonie radzą sobie zdecydowanie poniżej oczekiwań. W 18. dotychczas rozegranych spotkaniach zgromadzili 15. punktów na co składa się 11. porażek, trzy remisy i tylko cztery wygrane spotkania.

Podopieczni trenera Mateusza Kunysza w meczach wyjazdowych w tym sezonie zdobyli osiem punktów w ośmiu spotkaniach. W 2022 roku zwodnicy Korony dwa razy schodzili pokonani i raz zremisowali. Co ciekawe obie porażki spotkały ich na własnym stadionie, a z wyjazdowej rywalizacji z Lubuszaninem Trzcianka wrócili z jednym punktem.

Dla piłkarzy Concordii mecz z niżej klasyfikowanym rywalem będzie okazją do zdobycia pierwszych ligowych punktów w 2022 roku, zawodnicy ze Stróżewa będą walczyć o wyjście ze strefy spadkowej.

Concordia Murowana Goślina – Korona Stróżewo
09.04.2022r. godz. 14:00
Stadion Miejski w Murowanej Goślinie