Concordia Murowana Goślina – Korona Stróżewo 1:1

W spotkaniu 19. kolejki RedBox V ligi piłkarze Concordii Murowana Goślina zremisowali z zespołem Korony Stróżewo. Gola na wagę remisu strzelił Bartosz Szpalik

Zawodnicy Concordii do pierwszego domowego spotkania w 2022 roku podchodzili po trzech wyjazdowych porażkach. Rywalem podopiecznych trenera Radosława Wrzesińskiego byli piłkarze Korony Stróżewo, którzy walczą o utrzymanie w V lidze.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem chociaż na boisku działo się całkiem dużo. Drugą część meczu lepiej rozpoczęli goście, którzy 60. minucie wyszli na prowadzenie po golu Marcina Hadała. Concordia starała się odrobić straty ale brakowało szczęścia. W końcówce meczu udało się wywalczyć jeden punkt, a bramkę na wagę remisu w 84. minucie strzelił Bartosz Szpalik.

Concordia wywalczyła pierwszy ligowy punkt w 2022 roku, jednak po spotkaniu pozostał niedosyt ponieważ piłkarze z Murowanej Gośliny bardzo chcieli rozpocząć rundę wiosenną na własnym stadionie od zwycięstwa.

Concordia Murowana Goślina – Korona Stróżewo 1:1 (0:0)
60. minuta – Marcin Hadała (Korona Stróżewo)
84. minuta – Bartosz Szpalik (Concordia Murowana Goślina)